Випуск 2019

29 червня,уже традиційно працівниками Будинку культури проводиться урочисте вручення вручення атестатів про повну середню освіту одинадцятикласникам Чопської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1   . Загалом цьогоріч школу закінчило 35 випускників. На урочистому заході, окрім батьків, рідних і вчителів, були також присутні міський голова Валерій Самардак, секретар Чопської міської ради Михайло Чолавин, заступник начальника управління освіти, культури, молоді та спорту Єва Сюч.

Захід розпочався з гімну України, після чого ансамбль студії сучасної естрадної пісні “Феєрверк”  Будинку культури виконав пісню «Рідна школа» (сл.. і муз Т.Садохіна).

Напутні слова майбутнім студентам виголосила і директор школи Євгенія Демчик, котра спільно зі своїм заступником із навчально-виховної роботи Іванною Сас вручили атестати. Привітав із новим досягненням у житті школярів очільник міста Валерій Самардак, котрий вручив медалістам грошову винагороду від Чопської міської ради.Теплими словами випускників привітала класний керівник Людмила Габрикевич, котра виступила і від імені своєї колеги Анни Євриш.Долучився до поздоровлень і представники батьківського комітету Тетяна Тромпак і Оксана Козуля.Зі словами подяки вчителям і батьками виступили одинадцятикласники, які декламували вірші та виконали зворушливу пісню. Наостанок директор міського Будинку культури Віри Сентипал нагородила подяками випускників, які є учасниками колективів народного хореографічного ансамблю сучасного танцю “Арабеск” і народного клубу східного танцю “Наргіс”.

Завершили захід ансамбль студії сучасної естрадної пісні “Феєрверк”, котрі виконали пісню “Школа” із репертуару А.Трінчер