"Сонячне дитинство"

Гей, дітлахи!

Мерщій сюди,!

Відкладіть всі іграшки та книжки!

Приходьте, дітвора!

Збирайтесь всі до нас!

Найкраще в світі свято

Проводити вже час!

Такими закличними словами Альбіна Владика та Інеса  Волос, розпочали сьогодні, 3 червня свято для всіх маленьких чопівчан, під назвою «Сонячне дитинство».

На імпровізованій сцені біля конференцзали Чопської міської ради, один за одним змінювалися художні колективи:дитячої музичної школи, танцювальні колективи загальноосвітніх шкіл міста.

Концертну програму для дітей організували художні керівники Чопського міського Будинку культури: керівник народного ансамблю сучасного танцю «Арабеск»- Тетяна Ковач, керівник народного клубу східного танцю «Наргіс» - Олександра Ващенко, керівник вокальних студій «Чупа чупс» та «Феєрверк» - Віра Сентипал, керівник гуртка «Художнє слово та конферанс» – Оксана Волос, звукорежисер установи - Іван Рендер, вихованки гуртка «Сольний спів» Грішин Віка та Аня Павлечко порадували глядачів своїм співом.

Хочеться подякувати за декоративне  оформлення свята «Студії  хорошого настрою» під керівництвом Оксани Волос та за підтримку  управління освіти, культури, молоді та спору Чопської міської ради, зокрема Людмилі Капко.