Будинок культури
Чопської міської ради

Народний аматорський клуб східного танцю “Наргіс” – призер Міжнародного фестивалю

Народний аматорський клуб східного танцю “Наргіс” – призер Міжнародного фестивалю східного, індійського та сучасного танцю “ORIENTAL DREAMS – 2018″

Усі конкурси-фестивалі чимось подібні. Це непоборне бажання бути кращими і зайняти перше місце. Це круговорот номінацій, костюмів і виступів. Це більше ніж 12 годин на ногах титанічної праці. Це той адреналін, який дає сили працювати і розвиватися далі.

   Цьогоріч 10-11 листопада у місті Луцьк проходив Міжнародний фестиваль східного, індійського та сучасного танцю “ORIENTAL DREAMS – 2018″, який  гостинно приймав  учасників із різних куточків  України, Білорусі, Румунії та Болгарії в 7 номінаціях, 7 вікових категоріях, у  25 стилях і програмах. Учасникам фестивалю, а їх було близько 600, не пощастило з погодою, та атмосфера, котра панувала на двох танцювальних майданчиках була дружньою, теплою і жвавою.

   Наше Закарпаття представляли клуби східного танцю з Ужгорода, Хуста та рідного Чопа. Колектив народного аматорського клубу східного танцю “Наргіс” (кер. Т.І.Загорна) для оцінки висококваліфікованого журі представив 15 танцювальних номерів у різних номінаціях та категоріях.

   Втомлені, щасливі, із першими місцями, відзнакою та запрошенням на міжнародний конкурс у Болгарії учасники колективу  повернулися до нашого рідного містечка, щоб і надалі радувати громаду своєю творчістю і талантами.