Свято хліба у с. Соловка

Дата створення: 14:38 17.08.2023

Це велика Божа ласка, що цього року ми змогли поставити новий хліб на стіл!

Свято хліба у с. Єсень

Дата створення: 14:16 17.08.2023

За традицією, після збору врожаю на День святого Іштвана випікали перший хліб зі свіжої пшениці. Оскільки вперше можна було випікати з нової пшениці в серпні, то цей місяць ще називають місяцем нового хліба.

Курс макраме

Дата створення: 14:48 09.08.2023

У Соловському СБК-філії пройшов навчальний майстер клас з курсу макраме. Всі охочі могли взяти у часть і своїми руками виготовити підсвічник настільний.

захід для дітей

Дата створення: 15:29 05.08.2023

Для дітей у Соловківському СБК – філії пройшов чудовий розважально-навчальний захід за підсумками якого діти отримали результати власної творчості. Вийшли надзвичайно гарні творіння.

Ми заквітчаємо тебе, Україно, любов’ю!

Дата створення: 12:18 24.07.2023

У Чопі відбувся захід до Дня Конституції України «Ми заквітчаємо тебе, Україно, любов’ю!»

МОЯ_КОНСТИТУЦІЯ_ЖИТТЯ.

Дата створення: 12:16 24.07.2023

Долучаємося до патріотичного флешмобу під назвою «Моя Конституція життя», присвяченого Дню Конституції України. У цей складний для країни час дуже важливо, щоб українці говорили про свої права, які захищає Конституція України та наголошували, що ми гідні громадяни незламної країни та віримо в нашу перемогу. #МОЯ_КОНСТИТУЦІЯ_ЖИТТЯ.

ЛАУРЕАТА 1 СТУПЕНЯ

Дата створення: 12:16 24.07.2023

Щиро вітаємо солістку Центру, Кіру Данилич *ЛАУРЕАТА 1 СТУПЕНЯ

ігрово-розважальна програма для дітей другий день

Дата створення: 12:12 24.07.2023

І знову ми сьогодні. 15 червня, працюючи відпочивали разом із нашими маленькими відвідувачами. Дітки, які відпочивають в денному оздоровчому таборі на базі ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 сьогодні робили квіти з паперу, малювали ліпили з пластеліну, співали, танцювали, дізнавалися багато цікавого і селфились під улюблені сучасні композиції.

ігрово-розважальна програма для дітей

Дата створення: 12:09 24.07.2023

У нашому Центрі 14 червня, насичений день, до нас завітали старші учні, які відпочивають в оздоровчому таборі на базі ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2. Для них була підготовлена ігрово-розважальна програма "Хто зверху" та майстер-клас з "Художньої різьби по дереву." Діти мали змогу повчити танцювальні рухи, поспівати разом з ведучими, хлопці спробували вирізати фігури по дереву та дізнатися трохи про роботу Центру культури та дозвілля.

День спорту в Чопі

Дата створення: 12:05 24.07.2023

12 червня у місті Чоп, на стадіоні «Локомотив», було проведено «День спорту». Всі поціновувачі здорового образу життя зібралися для надзвичайної події, а саме, з нагоди Міжнародного Олімпійського дня який відмічають саме в червні. Участь у ньому взяли також вихованці Чопської ДЮСШ та учні, які відпочивають у таборі з денним перебуванням на базі Чопського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2.