Свято «Ми діти вільної країни»

Дата створення: 11:27 24.07.2023

У такі надскладні та напружені часи захист дітей є одним із пріоритетних напрямків. Особливо для тих малюків, які були змушені ховатися у підвалах і бомбосховищах, тікати від обстрілів і бомбардувань. Тому, аби показати спокій, котрі панують у нашій громаді, аби продемонструвати, що життя продовжується, а наші захисники роблять усе можливе, щоб відновити мир на нашій землі, у Чопській МТГ провели заходи для найменших.

Обласний семінар-практикум

Дата створення: 11:21 24.07.2023

16 травня 2023 року на базі комунальною закладу культури ,,Академія культури і мистецтв” Закарпатської обласної ради відбувся обласний семінар-практикум ,, Особливості підготовки видовищно-театралізованшс заходів у роботі закладів культури клубного типу та мистецьких шкіл”. У семінарі взяли участь працівників культури закладів клубного типу та викладачів мистецьких шкіл» відповідно до статутної діяльності з усіх куточків Закарпатської області, долучилися і працівники КЗ "Центр культури та дозвілля Чопської МТГ" Соловківського та Тисаашванського СБК філій.

Свято Івана Купала

Дата створення: 14:35 09.07.2023

До свята Купала у Соломоновській СБК-філії пройшло весело  знайомство дітей з традиційними купальськими іграми та створення віночків своїми руками

Творчий концерт

Дата створення: 11:18 14.03.2023

В суботу. 5 березня в Есенському СБК-філії відбувся прекрасний творчий концерт, своїм талантом з присутніми в залі ділилися чудові музиканти з Румунії.

Майстер - клас " Подадуй матусі радість"

Дата створення: 11:15 14.03.2023

Соломонівський сільський будинок культури майстер - клас " Подадуй матусі радість"

листівки для мами

Дата створення: 11:12 14.03.2023

Такими прекрасними листівками зробленими своїми руками, привітали своїх мам,бабусь,сестричок гуртківці Соловківського СБК-філії (Марія Галас-Ковач).

Свято для жінки

Дата створення: 11:07 14.03.2023

Програма до жіночого дня в Центрі культури Есеньського-СБК філії

"Пряники ти прянички"

Дата створення: 11:02 14.03.2023

Любительське обєднання Соловківського СБК-філії,як завжди на висоті.

Всеукраїнська акція "Нова радість стала"

Дата створення: 12:50 17.01.2022

Працівники ЦЗ "центр культури та дозвілля Чопської МТГ" разом з мешканцями громади долучилися до Всеукраїнської акції та з усією Україною співали колядку "Нова радість стала"

V відкритий міський фольклорний фестиваль вертепів, колядок та щедрівок «Колядуймо разом».

Дата створення: 12:43 17.01.2022

14 січня, поблизу головної міської ялинки мешканці нашої багатоконфесійної громади у теплому колі поколядували та повіншували на щасливий 2022 рік на V відкритому міському фольклорному фестивалі вертепів, колядок та щедрівок «Колядуймо разом».