Будинок культури
Чопської міської ради

Відкритий фестиваль хореографічного мистецтва «Сакура Dance»

12 травня в  обласному центрі Закарпаття відкритим фестивалем хореографічного мистецтва «Сакура Dance» відзначили Міжнародний день танцю.

 

Розпочалася мистецька акція врочистою ходою від площі Народної до Закарпатського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені братів Юрія-Августина та Євгена Шерегіїв. Її очолили ансамбль мажореток (керівник Артем Калинич) та духовий оркестр (керівник – заслужений артист України Ференц Томич) Ужгородського музичного коледжу імені Д. Є. Задора.

В акції взяли участь 34 танцювальні ансамблі Закарпаття і гості з Львівщини – учні Трускавецької школи мистецтв.

Родзинкою програми став дівочий український народний танець Закарпаття «Карічка» (постановка – народного артиста України Михайла Суслікова) у виконанні десяти аматорських колективів краю, а це понад 200 осіб.

Серед розмаїття народних аматорських хореографічних колективів на дуже високому рівні виступили і колективи Чопського міського Будинку культури: народний ансамбль сучасного танцю «Арабеск»(керівник Тетяна Ковач) та народний ансамбль східного танцю «Наргіс»(керівник Олександра Ващенко), за що і були нагороджені пам’ятними відзнаками та подарунками.