КЗ "Центр культури та дозвілля"
Чопської міської територіальної громади

Новини

Урочистий концерт "Слава незламним захисникам"

Дата створення: 11:59 18.10.2021

У КЗ “Центр культури та дозвілля Чопської МТГ” 12 жовтня, відбувся урочистий концерт “Слава незламним захисникам” до Дня захисника і захисниць України 2021 року.

Захист звання "Народний" вокального ансамблю "Стражанка"

Дата створення: 11:55 18.10.2021

      Відповідно до наказу Міністерства культури і мистецтв України сьогодні у с. Соломоново Ужгородського району провели переатестацію народного аматорського вокального ансамблю "Стражанка" Соломонівського сільського будинку культури-філії (керівник Дагулич Ірина).

відкритий регіональний фестиваль закарпатської народної пісні “Коли собі заспіваю”.

Дата створення: 14:57 04.10.2021

26 вересня, у селі Худльово Середнянської територіальної громади відбувся відкритий регіональний фестиваль закарпатської народної пісні “Коли собі заспіваю”. Своїми яскравими виступами порадували гостей фестивалю й артисти комунального закладу “Центр культури та дозвілля Чопської МТГ”: ансамбль студії сучасної естрадної пісні “Феєрверк”, народний ансамбль сучасного танцю “Арабеск”, солісти КЗ Анна Павлечко та Віра Сентипал, комедійним дует “Кумочки”. За популяризацію нематеріальної культурної спадщини, пісенної традиції закарпатської народної пісні, збереження мистецтва народного співу колективи й солісти були нагороджені подяками.

День угорської казки

Дата створення: 14:52 04.10.2021

День угороської народної казки

результати конкурсу різблярів

Дата створення: 14:38 04.10.2021

Цими осінніми днями проходив V Міжнародний мистецький конкурс "Panorama-Art" .

відкриття першого чемпіонату з футболу

Дата створення: 14:35 04.10.2021

2 жовтня 2021р. відбулося відкриття першого чемпіонату з футболу серед команд різних вікових категорій Чопської ТГ. Ми раді, що мали змогу долучитись до такої важливої спортивної події для нашої громади. Бажаємо всім учасникам гарної гри і звичайно ж перемог.

Сюреті муладшаг

Дата створення: 14:34 04.10.2021

02 жовтня 2021 р. у Соловківському СБК-філії (керівник Галас - Ковач М.В.) було проведено вже традиційне свято "Сюреті муладшаг".,

День села Соловка

Дата створення: 12:01 16.08.2021

Неділя 15 серпня 2021 року, був дійсно добрий, гарний день, адже зібрав всіх жителів Чопської територіальної громади для святкування  квітучого, прекрасного села Соловка, що славиться своїми талановитими, щирими, добрими й працездатними людьми! Радує той факт що ми таки змогли об’єднатись і на одній сцені  виступали та  привітали всіх мешканців та гостей. Дарували свої запальні танці хореографічний ансамбль «Ритми» керівник Тиберій Сабов та чоловічий ансамбль «Бетяри» - керівник Петро Сані - Есенського СБК-філії. Угорські народні пісні прозвучали у виконанні вокального ансамблю «Кикнефеледж» Тисаашванського СБК-філії завідувач Тімеа Бегела. Соломонівський СБК-філія завідувач Ірина Дагулич  представляли вокальний ансамбль «Мелодія», а також  порадували присутніх  піснями Петро Шалата та Ірина Дагулич. Завершили програму на позитивній ноті солістка Анна павлечко та вокальний ансамбль «Талісман» кер. Віра Сентипал.

Вело-екскурсія

Дата створення: 12:28 18.07.2021

Гуртківців СБК-філії с. Соловка (завідувач Марія Галас - Ковач) проїхали сьогодні стежками Соловківського лісу. Розпочали екскурсію з невеликої бесіди про техніку безпеки і вирушив у прекрасні знайомі та не зовсім розкриті краєвиди рідного села.

Сюжетно ігрова-програма "Подорож до чарівної країни Мудрагелії"

Дата створення: 12:23 18.07.2021

У Соломонівському сільському будинку культури-філії (завідувач Дагулич Ірина Василівна) було проведено сюжетно ігрова-програма "Подорож до чарівної країни Мудрагелії" Було неймовірно цікаво та весело!