КЗ "Центр культури та дозвілля"
Чопської міської територіальної громади

Творчі колективи

   

Театральний жанр

         У міському Будинку культури працює 2 гуртки театрального жанру: драматичний гурток, в репертуарі якого головним чином невеликі одноактні п'єси й інші види так званих малих форм мистецтва, та художнього слова та конферансу (керівники В.Сентипал та Волос О.)

 

Хореографічний жанр

       Народна хореографія – невід’ємна частина великої національної культури, без якої наш народ ніколи не жив.  Адже  танці прикрашають наше життя, несуть заряд бадьорості, естетики, грації.

         Народний танець – це душа нації, краса і велич, що розкриває її буття. Гордістю закладу є хореографічний ансамбль сучасного танцю «Арабеск» (керівник Т.Ковач) та клуб східного танцю «Наргіс» (керівник О.Ващенко).В 2019 році створено нові хореографічні гуртки (кер.М.Кучерява)

 

Вокально-хоровий жанр

       Вслухаючись у хвилюючі слова та мелодії українських пісень, ми відкриваємо багато поетичних таємниць, знаходимо золоті ключі мелодій, чуємо голоси творців, чиї імена зберегли історичні події і тих, які несправедливо загубились в життєвій круговерті. Піснями радують усіх вокальні ансамблі «Феєрверк», «Чупа чупс» та «Талісман» (керівник В.Сентипал).

          При Будинку культури займається і хор клубу ветеранів праці (керівник  В.Сентипал)